CV-Online Latvia birojs

CV-Online Latvia ir vadošais interneta personāla atlases uzņēmums Baltijā, kas darbojas Latvijā jau 20 gadus un ietilpst Somijas mediju koncerna Alma Media sastāvā.

CV-Online Latvia šobrīd pārvalda vairākus biznesa virzienus un zīmolus – karjeras un darba portālus CV.lv un VisiDarbi.lv, personāla atlases aģentūru CV-Online Recruitment, algu informācijas datubāzi Algas.lv, kā arī katru gadu apkopo labāko darba devēju topu TopDarbaDevejs.lv.

CV-Online Latvia misija ir radīt un sniegt sabiedrībai noderīgus, kvalitatīvus un mūsdienīgus pakalpojumus, esot galvenajam un uzticamākajam partnerim ikvienam, kurš meklē labāku darbavietu vai atbilstošāko darbinieku.

CV-Online Latvia draudzīgajā komandā strādā vairāk nekā 30 darbinieku. Uzņēmums attīstās un katru gadu piedāvā darba un prakses iespējas tādās jomās kā personāla atlase, pārdošana, mārketings un klientu atbalsts. Darbiniekiem tiek nodrošināta moderna un iedvesmojoša darba vide plašā birojā Rīgas centrā, dažādas apmācību iespējas, regulāri komandas saliedēšanas pasākumi, motivējoša darba samaksa un vairāki citi labumi.

 

Dzīve CV-Online Latvia: