Apbalvos aizvadītā gada labākos darba devējus

Jau astoto gadu vadošais interneta personāla atlases uzņēmums “CV-Online Latvia” veic vērienīgu aptauju “TOP darba devējs”, lai noskaidrotu Latvijā populārākās darbavietas. Šī gada aptaujas rezultāti atspoguļo darba tirgus dinamiku un aktīvu cīņu par iekārojamākā darba devēja titulu. Lai arī aptaujā starp darba devējiem balsojumā bija sīva cīņa vietu sadalījumā, titula “TOP darba devējs 2018” ieguvējs jau balsošanas pirmajās dienās izcēlās ar pārliecinošu izrāvienu.

Kopumā aptaujā “TOP darba devējs 2018” piedalījās gandrīz 8 000 respondentu, balsojot ne tikai par aizvadītā gada iekārojamāko darba devēju, bet arī nosakot līderus finansu, tirdzniecības, ražošanas, IT un telekomunikācijas, transporta un loģistikas, kā arī sabiedriskās ēdināšanas sektorā. Par populārākajiem biznesa sektoriem darba ņēmēji atzina finansu, tirdzniecības un IT un telekomunikācijas. Tāpat aptaujā tika noteikti respondentu vērtējumā labākie darba devēji Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē.

Apbalvošanas ceremonijas laikā tiks atklāts arī darba devējs, kurš pēc aptaujas rezultātiem topa sarakstā pavirzījies par visvairāk vietām uz augšu, iegūstot titulu “Gada izaugsme”.

“Aptaujas rezultāti liecina, ka joprojām lielākajai daļai darba ņēmēju iekārotākais darba devējs ir viņu pašreizējā vai bijusī darbavieta. Tas ir likumsakarīgi, jo uzņēmumi arvien lielāku uzmanību pievērš pozitīvas pieredzes veidošanai ar saviem esošajiem darbiniekiem, tādējādi attīstot arī savu darba devēja tēlu, “ stāsta “CV-Online Latvia” vadītājs Aivis Brodiņš.

Kā ierasts “TOP darba devējs” apbalvošanas ceremonija notiek pie viena no aizvadītā gada labākajiem darba devējiem. Šajā gadā pasākuma viesus savās telpās uzņems AS “SEB banka”.

“Būt par labu darba devēju – tā ir apņemšanās nodrošināt ne tikai ērtu darba vidi, bet arī rūpēties par darbinieku redzesloka paplašināšanu un emocionālo attīstību. Arī šī gada “CV- Online” labāko darba devēju pasākumā fokusēsimies tieši uz dažādiem stāstiem, ko mums piedāvās iedvesmojoši cilvēki,” atklāj “SEB banka” valdes priekšsēdētāja Ieva Tetere.

Aptaujas rezultāti tiks izziņoti 2019. gada 1. martā.