Balsošana ir sākusies

Jau astoto gadu vadošais interneta personāla atlases uzņēmums “CV-Online Latvia” veic vērienīgu aptauju “TOP darba devējs”, lai noskaidrotu Latvijā populārākās darba vietas. 

Aptauja “TOP darba devējs” 2018 norisināsies no 2018. gada 18. decembra līdz 2019. gada 27. janvārim vietnē www.topdarbadevejs.lv.

Aptaujā “TOP darba devējs 2018” respondenti tiek aicināti norādīt to darba devēju, kas pirmais nāk prātā jeb top-of-mind kā labākais darba devējs. Atbilstoši iegūtajam balsu skaitam tiks sadalītas darba devēju vietas TOP 50 sarakstā. Aptaujā šīs kategorijas jautājums ikvienam respondentam ir obligāti aizpildāms.

Papildus respondentiem tiks uzdoti izvēles jautājumi par darba devējiem konkrētos sektoros – ražošana, IT un telekomunikācijas, finanses, tirdzniecība, transports un loģistika, kā arī sabiedriskā ēdināšana. Tāpat arī ir TOPs reģionu skatījumā, izdalot labākos darba devējus Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē. Aptaujā šie kategoriju jautājumi katram respondentam ir pēc izvēles, par kuriem biznesa sektoru un reģionu darba devējiem vēlas nobalsot.

Labāko darba devēju TOP 50 un kategoriju TOP 5 tiks publicēti vietnē www.topdarbadevejs.lv un biznesa žurnālā “Kapitāls” (2019. gada marta izdevumā).