Par projektu

“TOP darba devējs” ir ikgadēja aptauja par Latvijas iekārotākajiem un labākajiem darba devējiem, kuru organizē vadošais interneta personāla atlases uzņēmums “CV-Online Latvia”. Aptaujas ietvaros darba devēji tiek nominēti vairākās kategorijās, un katru gadu balsojumā piedalās vairāki tūkstoši darba ņēmēju, kas padara to par uzticamāko un vērienīgāko darba devēju topu Latvijā. Aptauja ierasti tiek veikta gadu mijas periodā. 

Aptaujas galvenais mērķis ir noskaidrot iepriekšējā gada iekārojamāko Latvijas darba devēju, kas pirmais nāk prātā darba ņēmējiem, kā arī labākos darba devējus biznesa sektoros un reģionos. 

Iekārojamāko darba devēju nominācijas:

TOP darba devējs – pirmais, kas nāk prātā
TOP darba devējs FINANŠU sektorā
TOP darba devējs TIRDZNIECĪBAS sektorā
TOP darba devējs RAŽOŠANAS sektorā
TOP darba devējs IT un TELEKOMUNIKĀCIJAS sektorā
TOP darba devējs TRANSPORTA un LOĢISTIKAS sektorā
TOP darba devējs SABIEDRISKĀS ĒDINĀŠANAS sektorā
TOP darba devējs KURZEMES reģionā
TOP darba devējs ZEMGALES reģionā
TOP darba devējs VIDZEMES reģionā
TOP darba devējs LATGALES reģionā

Labāko darba devēju TOP 50 un kategoriju TOP 5 rezultāti tiek publicēts arī biznesa žurnālā “Kapitāls”.

Lai būtu iespēja aizvien vairāk uzņēmumiem izmantot priekšrocības, ko sniedz atrašanās labāko darba devēju topa augšgalā, tiek piešķirts īpašs titula apliecinājumus jeb zīmogs, ko iegūs katras kategorijas topa trijniekā iekļuvušie uzņēmumi. Gadiem ejot šie zīmogi ir pierādījuši sevi kā vērtību jaunu darbinieku piesaistē un tiek aktīvi izvietoti gan uzņēmumu mājaslapu karjeras sadaļās, darba sludinājumos, gan uzņēmumu birojos, darba telpās un filiālēs.

Sadarbībā ar SIA “Latvijas Tālrunis” pārvaldīto datubāzi Firmas.lv – licencētu Uzņēmuma reģistra datu un tiešsaistes informācijas pakalpojumu sniedzēju, visi iekārotākie darba devēji, gan TOP darba devējs, gan biznesa kategoriju un reģionu TOP darba devēju pirmais trijnieks, papildus tiek īpaši izcelti Firmas.lv meklēšanas rezultātos, kā arī attiecīgā uzņēmuma izziņā pieejama informācija par iegūto titulu.